Słoiczki Gerber pomagają matkom i dzieciom

Posiłki Gerbera w słoiczkach dla dzieci od zawsze uchodziły za wysokiej klasy dania, które dostarczają naszym niemowlakom odpowiednią ilość witamin i minerałów. Od takich produktów wymaga się też wysokiego poziomu ich przygotowania. Gerber spełnia normy zarówno polskie jak i eurpejskie. Mimo to firma, ze względu na powstałe kontrowersje zdecydowała się opracować nową recepturę dań dla niemowląt, która nie będzie zawierała w swoim składzie mięsa oddzielonego mechanicznie.Słoiczki marki Gerber spełniają wysokie standardy, są…

Słoiczki marki Gerber spełniają wysokie standardy, są dobre dla niemowląt i dzieci. Produkty marki Gerber są naturalne, nie zawierają barwników ani środków konserwujących. Specjalne receptury i technologie pozwalają zachować jak najwięcej składników odżywczych i smakowych przez okres dwóch lat w przypadku dań i półtora roku w przypadku soków. Wieczka stanowią hermetyczne zamknięcie słoiczków, a słoiczki wykonane są ze szkła najwyższej jakości. Dania wykonane są ze składników najwyższej jakości – owoców oraz warzyw, mięs i ryb. Tylko Gerber gwarantuje, że maluch odkrywa kolejne smaki.

Ma urozmaiconą dietę bogatą we…

Ma urozmaiconą dietę bogatą we wszystkie niezbędne dla wzrostu i rozwoju składniki odżywcze. Warto zaufać firmie od lat istniejącej na rynku, której produkty zyskały pozytywne opinie Instytutu Matki i Dziecka.