Felix  – chrupiące i smaczne przekąski

Felix to marka, którą doskonale znają wszyscy amatorzy najlepszych orzeszków w różnych wersjach oraz przekąsek, które są idealne na każdą porę dnia, okazję i pogodę. Chrupiące orzeszki, paluszki, mieszanki orzechowo – bakaliowe lubią i dzieci i dorośli. W ofercie logowanej przez Felix znajdziemy szeroki wybór przekąsek, które sprawdzają się podczas towarzyskich spotkań, w kinie czy przy popołudniowych, domowych seansach filmowych.Felix – chrupiące i smaczne przekąski – galeria

Orzeszki Felix zajadamy w domu, w pubie, na wycieczce, w szkole albo w pracy. Oferta tej znanej marki to oczywiście nie tylko klasyczne solone orzeszki, to również bakaliowe kompozycje, pop corn, orzechy smażone i nie smażone, pyszne masło orzechowe oraz paluszki, które promuje obecnie urocza wiewiórka Felix. Warto wiedzieć, ze przekąski to nie tylko pikantne i słowne orzeszki, na uwagę zasługuje też to, co proponuje Felix na słodko, czyli np. oryginalne orzechy ziemne z miodem. Kto z nas nie lubi sobie pochrupać. Czasem będą to smaczne orzeszki innym razem pachnący masłem popcorn albo solone lub pikantne paluszki.

Z takiej właśnie chrupiącej oferty znany jest…

Z takiej właśnie chrupiącej oferty znany jest Felix, chyba każdy amator smacznych przekąsek zna doskonale bogaty asortyment orzeszków, paluszków, crixów itp. Felix to orzeszki na wiele sposobów – smażone, solone, szlachetne odmiany takie jak pistacje czy nerkowce labo migdały, to nie solone kompozycje orzechów i bakalii. Felix na słodko to przede wszystkim pyszne orzechy z miodem, które zaskakują oryginalnym smakiem. W procesie produkcji najlepsze orzechy są zatapiane w miodzie a dopiero potem smażone.

W ten sposób uzyskuje się niepowtarzalna kompozycję smakową, słodkiego miodu i aromatycznych orzechów. Ale oferta tej znanej marki to nie tylko pyszne orzeszki w różnych odsłonach. Felix i wiewiórka zapraszają również do spróbowania słonych paluszków, chrupiących i smacznych do ostatniego okruszka. Wiewiórka Felix to bohater kampanii reklamowej firmy znanej z pysznych orzechów i promującej nowy pomysł na chrupanie. Konsumenci mają zatem naprawdę szeroki wybór, słonych i słodkich smaków firmy Felix.