Co dla alergika?

Wybór wcale nie jest duży. Mimo że o alergiach dużo się mówi, mimo że cierpi na nie coraz więcej dzieci, tak naprawdę produktów stuprocentowo bezpiecznych dla malców, u których istnieje poważne podejrzenie nietolerancji laktozy i glutenu, wcale nie jest tak dużo. Zwłaszcza, jeśli zależy nam na tym, co pożywne i smaczne.


Na szczęście istnieją takie produkty jak kaszka Sinlac. Kaszka SInlac stanowi znakomitą alternatywę dla większości kaszek, dostępnych w sklepach, które w swym składzie zawierają przede wszystkim mleko modyfikowane. Sinlac różni się też od kaszek ryżowych, gdyż jego skład wzbogacony jest o mąkę oraz chlebek świętojański. Między innymi dzięki temu, kaszka stanowi nie tylko smaczny posiłek( większość dzieci naprawdę zajada ją z apetytem ), ale też pełnowartościowe danie.

Dostarcza bowiem małym smakoszom takie cenne…

Dostarcza bowiem małym smakoszom takie cenne elementy jak jod, żelazo, wapń, witaminy i liczne mikroelementy. Poza tym jest dla nich ważnym źródłem białka( pozyskiwanego przede wszystkim z mąki i mąki ryżowej ). Wprawdzie kaszka Sinlac zdecydowanie nie należy do najtańszych( jej koszt sięga dwudziestu złotych, gdzie jedno opakowanie wystarcza na ok. tydzień ), ale warto docenić, że można ją kupić niemal wszędzie – nie trzeba wybierać się specjalnie do apteki, ani zamawiać jej w hurtowych ilościach, można ją bowiem znaleźć na półkach niemal wszystkich większych sklepów spożywczych.

Galeria

kosmetyki z apteki

Foto: pixabay.com

Z pewnością wciąż zabiegani rodzice docenią też łatwość i szybkość, z jaką można przyrządzić kaszkę – wystarczy odmierzoną kaszkę zalać odpowiednią ilością przegotowanej letniej wody.