Popraw jakość seksu!

Zastanawiasz się, co zrobić aby poprawić jakość swojego życia erotycznego. Nie chcemy wcale sugerować, że z Twoim życiem seksualnym jest coś nie w porządku ale jak pokazują statystyki ogólnoświatowe, ponad 50% osób na całym świecie jest niezadowolonych z jakości swojego pożycia. Mamy kilka sugestii na temat tego, co można w tej sprawie zrobić. Na początek warto wspomnieć o pewnej kwestii, a mianowicie o fakcie, iż człowiek z natury nie jest monogamiczny.Oczywiście nie chcemy tutaj wcale…

Oczywiście nie chcemy tutaj wcale namawiać kogokolwiek do niewierności lecz warto pamiętać o tym, że pewne urozmaicenia w kwestii seksu są po prostu niezbędne. Zastanawiasz się, jak sprawić by Twoje życie seksualne znów nabrało rumieńców. Oto kilka wskazówek. 1. Zmień miejsce( na chwilę ). Sami chyba przyznacie, że ciągłe przebywanie w jednym miejscu potrafi mieć mocno negatywny wpływ na jakość życia ogólnie. Z kolei w kwestii seksu, nuda pojawiająca się w wyniku przebywania w jednym miejscu potrafi być wręcz zabójcza dla naszego libido. Z tego powodu, aby utrzymać zdrowy związek i mieć dobry seks (liderin.pl), od czasu do czasu warto zdecydować się na zmianę krajobrazu za oknem. Nie musi to być od razu wyjazd na drugi koniec świata – czasem wystarczy spędzenie weekendu w romantycznym hotelu pod miastem. 2. Postaw na nowości.

Dla wielu par, dotychczasowa formuła uprawiania seksu…

Dla wielu par, dotychczasowa formuła uprawiania seksu staje się zwyczajnie nudna, ponieważ jest sekwencją tych samych, ciągle powtarzających się czynności. Nie pozwól, by dotknęło to również Twojego związku. Wprowadź pewne dodatkowe elementy do swojego życia łóżkowego. Jakie. To zależy już zarówno od Twoich upodobań i oczekiwań, jak i od pragnień Twojej partnerki. Tu nie ma co zgadywać – trzeba je po prostu poznać. Do tego potrzebna jest szczera rozmowa z tą drugą osobą – wybierzcie odpowiedni moment i po prostu porozmawiajcie o swoich potrzebach seksualnych.

dobry seks

Foto: pixabay.com