SVR CHRONOLYS 25+

Czas płynie bardzo szybko z roku na rok coraz to bardziej przyśpiesza i niestety nie da się go zatrzymać lub spowolnić. Oczywiście upływającego w ekstremalnie szybkim tempie czasu nie odczuwamy zbytnio, dopiero gdy przychodzi dzień urodzin, lub święta tudzież Nowy Rok to zdajemy sobie sprawę, że upłyną nam kolejny rok, o rok jesteśmy starsi i tego procesu nie da się zatrzymać.Kiedy dwa lata temu kończyłam 25…

Kiedy dwa lata temu kończyłam 25 lat przeżyłam swego rodzaju szok. Nie przypuszczałam, że 25 urodziny nadejdą tak szybko. W prezencie urodzinowym dostałam od młodszej koleżanki krem przeciwzmarszczkowy dla kobiet 25+. Nie zaprzeczę, że trochę się zdziwiłam ale z perspektywy tego upływającego czasu krem okazał się świetnym prezentem. Tego pamiętnego dnia dostałam krem marki SVR CHRONOLYS 25+, którego teraz stale używam, a kosmetyki SVR polecam teraz innym koleżankom i bliskim, lub również ofiarowuję je w prezencie. CHRONOLYS Pierwsza Zmarszczka skutecznie zapobiega pierwszym objawom starzenia się skóry. Krem SVR na pierwsze zmarszczki okazał się rewelacyjny dlatego postanowiłam poszukać więcej informacji na temat produktów tej francuskiej marki kosmetycznej oraz linii dla kobiet 25+ i postanowiłam dokupić resztę produktów.

svr

Foto: pixabay.com

svr

Foto: pixabay.com

Tak więc codziennie, dokładnie i dogłębnie zapobiegam…

Tak więc codziennie, dokładnie i dogłębnie zapobiegam pierwszym oznakom starzenia się skóry. Musze przyznać, że najbardziej lubię krem pod oczy, który sprawia, że moje spojrzenie jest zawsze wypoczęte. Wyciąg z hibiskusa, melona skutecznie hamują działanie wolnych rodników. Skóra jest zawsze nawilżona, pełna blasku i młodzieńczej świeżości.

svr

Foto: pixabay.com